INŠPIRÁCIE

Elegantné a jedinečné kúsky z dielne profesionálnych dizajnérov, ktorých moderný dizajn vytvorí neopakovateľnú atmosféru vo vašom domove alebo na pracovisku. 

D E S I G N  |  C R E A T I V E  |  A R T

DESCART ponúka širokú škálu bytových dekorácií, umeleckých diel, veľký výber moderných váz, jedinečné ozdoby a ešte oveľa viac. Vyrobené z netradičných materiálov v zaujímavých tvaroch pútajú pozornosť hneď na prvý pohľad. Moderný štýl je v ponuke pre malé alebo veľké priestory. Naše bytové dekorácie sú navrhnuté tak, aby skrášlili a dotvorili priestor alebo oživili akýkoľvek nudný interiér.

NAŠE CIELE

Originálne návrhy

Výnimočný dizajn, individuálny prístup. Každý náš produkt je navrhovaný dizajnérmi s dôrazom na jedinečnosť a unikátnosť. Každý výrobok je osobitý jednak tvarom ale aj spôsobom výroby. Z každého modelu je vyrobených len niekoľko kusov, čo našim produktom dáva známku exkluzivity.

Každý týždeň nový produkt

Aby sme dokázali reagovať na vaše požiadavky, každý týždeň prinášame nový produkt.Neustále pracujeme na rozširovaní palety ponúkaných výrobkov. Prinášame sezónne akcie a zľavy na vybraný tovar.

Produkty na mieru

Nenašli ste v našej onuke to pravé ? Kontaktujte nás s vašou požiadavkov a my vám navrhneme a vyrobíme produkty na mieru: darčekové predmety k jubileám, svadobné dekorácie, produkty s logom alebo vlastným motívom.