NOVINKY

Dobrý deň,
Dnes mi prišiel balíček od vás a v ňom noblesná VENA. Je prekrásna, jedinečná a originálna.. Veľmi sa z nej teším, ďakujem ešte raz za darček k 60- tke.. Posielam foto a čím viac sa ňu pozerám, tým viac ju obdivujem.

Prajem vám ešte veľa takýchto krásnych nápadov.
Dagmar L.

Dizajnové vázy DESCART nie sú určené iba pre ženy. Sú výborným darčekom pre moderných, nezávislých a úspešných mužov, ktorí si potrpia na hodnotné interérové doplnky.

Názov DESCART vznikol jednak ako kombinácia výrazov, ktoré najlepšie charakterizujú naše zameranie, a to : DESIGN, CREATIVE, ART poukazujúce na to, že tvoríme predmety umeleckého priemyslu, resp. úžitkového umenia.

Pripavujeme novú sériu ručne maľovaných akrylových obrazov. Elegantné a moderné farebné kompozície vytvárané technológiou Fluid-Art. 100% ručne maľované abstraktné obrazy na kvalitnom plátne rozžiaria každý interiér. Každý obraz je unikátna kompozícia neopakovateľných farebných prelivov a odtieňov.

Očakávame dodávku novej 3D tlačiarne značky Raise3D, ktorá poskytuje bezporuchový a spoľahlivý chod, ale hlavne extrémne veľký tlačový priestor o rozmeroch 305 x x305 x 610 mm. Tešíme sa na nové možnosti a nové produkty dosiaľ nemožných rozmerov :)Descart.eu bude nový portál určený dekoráciám a bytovým doplnkom, navrhovanými designérmi a vyrábanými...

"Unikátne objekty designu spájajúce umenie a moderné technológie. Naše produkty sú navrhované designérmi ako jedinečné umelecké diela, ktoré je možné vyrobiť iba progresívnou technológiou 3D tlače."