ABSTRAKTNÉ OBRAZY

 Ručne maľované akrylové obrazy na plátne. 

Luxus, elegancia a nápaditosť sú základné atribúty dizajnu značky DESCART. V tomto duchu sa nesú aj diela našich výtvarníkov.  

Fluid art - je moderná výtvarná technika v kategórii ručne maľovaných obrazov. Každý abstraktný obraz je pestrý a jedinečný.

Na vytvorenie umeleckého diela sa používajú akrylové farby a tekuté médium, ktoré dodá farbám správnu konzistenciu. Výtvarník tak môže vytvárať rôzne abstraktné obrazce tak, že každá farba si nájde svoj prúd ako sa rozlieva po plátne. Pre rôzne efekty sa používajú rôzne predmety ako sítká a pod.

Záverečná fixácia diela je veľmi dôležitá a preto si dávame na tejto fáze veľmi záležať. Vďaka kvalitnej fixácii formou lakov si diela dlhodobo zachovajú svoju pestrosť a jas. Originálny abstraktný obraz skrášli váš interiér a dodá mu príjemnú atmosféru.

Kategórie

ŠTÝLOVÉ KOMBINÁCIE

Potrebujete vyplniť váčší priestor? Zdá sa vám, že jeden obraz bude pôsobiť osamotene? Ponúkame aj vhodné kombinácie obrazov, ktoré spolu vynikajúco ladia vo výhodnejších setoch. 

Ateliér DART

Elegantné a moderné farebné kompozície vytvárané technológiou Fluid-Art. 100% ručne maľované obrazy na kvalitnom plátne rozžiaria každý interiér. Každý obraz je unikátna kompozícia neopakovateľných farebných prelivov a odtieňov.

Nenašli ste vhodný motív či rozmer ?

Ak ste si nevybrali z našej ponuky, ponúkame možnosť výroby obrazu na želanie do 14 dní vzhľadom na proces schnutia farieb a 2 vrstvovú finálnu fixáciu obrazu. Stačí si zvoľiť veľkosť plátna a farebné spektrum vašich obľúbených farieb. 

GALÉRIA

Každý obraz je jedinečný originál - farebnosť a kompozícia môže byť podobná, no nikdy sa nepodarí vytvoriť rovnakú kresbu.