Zháňate výnimočný doplnok do moderného bytu ?

29.10.2019

Aj vy už máte dosť lacných a masovo dovážaných čínskych dekorácií ?


Tak potom tu máme niečo práve pre Vás! DESCART.eu je nová značka, ktorá ponúka unikátne dekorácie a bytové doplnky od slovenských dizajnérov a umelcov. Každý model je originál z dielne profesionálov, ktorých moderný dizajn vytvorí neopakovateľnú atmosféru vo vašom domove alebo na pracovisku. Naše produkty sa vyznačujú pokrokovým technologickým prevedením, vysokou kvalitou výroby, praktickým a trvácim dizajnom a minimalistickou eleganciou.

To čo naše vázy robí jedinečnými je práve technológia ich výroby, teda 3D tlač. Jedná sa prakticky o kusovú výrobu, touto metódou je možné vyrobiť tvary a formy, ktoré sa vynímajú zo zaužívaných hraníc a odlišujú sa od klasických masovo vyrábaných produktov. Čas potrebný na výrobu jednej vázy vo veľkosti XL môže byt až 20 hodín.

"Vázy DESCART sú vyrábané individuálne a jednotlivo. To im dáva jedinečný charakter a punc originality"

Našim mottom je kreativita a jedinečnosť, čo je nenápadne zakomponované aj do názvu DESCART, ktorý vznikol jednak ako kombinácia výrazov, najlepšie charakterizujúcich naše zameranie, a to : DESIGN, CREATIVE, ART poukazujúce na to, že tvoríme predmety umeleckého priemyslu, resp. úžitkového umenia.

Zároveň však v sebe tento názov skrýva aj odkaz na meno jedného významného francúzskeho filozofa a hlavne matematika, pretože aj naša tvorba sa vyznačuje istou mierou matematickej precíznosti a hlavne výroba 3D tlačou je fakticky založená na karteziánskej sústave súradníc ktorú zaviedol práve René Descartes.

Viac info o našej tvorbe na: www.descart.eu

facebook

instagram