Obraz OCEAN DREAMING 120x80cm

Novinka

Veľkoformátový obraz - názov obrazu je Ocean dreaming - v čase, keď snívame o diaľkach a teplých slnečných lúčoch zároveň, predstavujeme vám obraz odzrkadľujúci snívanie o prekrásnom mori alebo oceáne hýriacom farbami v odlesku ranných slnečných lúčov vychadzajúceho slnka. V obraze sa preto prelínajú odtiene tyrkysovej, modrej a bielej farby s miernym nádychom fialovej ako aj žltej a zlatej farby. Množstvo použitých farieb prispieva k tomu, že je obraz štrukturovaný a celkovo vzbudzuje dojem, že je plazmický - krásne na ňom vidieť jednotlivé vrstvy farieb. Abstraktný obraz, ktorý poteší celkovo i prekvapí svojimidetailami.

Možné zavesiť horizontálne aj vertikálne.

Ručne maľovaný obraz na plátne vytvorený technikou kombinácie farieb. Každý obraz je neopakovateľný originál. Vďaka kvalitnej fixácii formou lakov si diela dlhodobo zachovajú svoju pestrosť a jas.

Výhody: obraz je hneď pripravený na zavesenie, vďaka technike a farebnej úprave aj po stranách, nie je nutné obraz rámovať, podpis na bočnej alebo zadnej strane, prípadne na želanie vpredu, ďalšou výhodou je nízka hmotnosť obrazu

Materiál: Na tvorbu umeleckých diel používame vysokokvalitné ľanové maliarske plátna natiahnuté na drevenom blind ráme. Plátno je pevne natiahnuté cez hrany rámu a už nie je nutné ho ďalej rámovať. Súčasťou každého balenia sú drevené kliny na dodatočné napnutia plátna a kovové úchytky.

Rozmer: 120x80cm
Autor: dart

Ak ste si nevybrali z našej ponuky, ponúkame možnosť výroby obrazu na želanie do 14 dní vzhľadom na proces schnutia farieb a 2 vrstvovú finálnu fixáciu obrazu. Stačí si zvoľiť veľkosť plátna a farebné spektrum vašich obľúbených farieb.

Informujte sa na info@descart.eu alebo cez kontaktný formulár.

Upozornenie: Skutočná farebnosť sa môže od fotografie mierne odlišovať 

169,00 €