Kvetináče AQA FLOW

už čoskoro v predaji !

AQA FLOW-inovatívny systém závlahy

Samozavlažovacie kvetináče AQA FLOW pochádzajú priamo z dielne dizajnéra Rolanda Loewa, sú navrhnuté pre optimálne zavlažovanie rastlín tým najprirodzenejším spôsobom - vzlínaním tekutiny, kapilárnym javom. Sú vyrobené technológiou rotomoldingu z jedného dielu odolného a húževnatého plastu. Tento dizajn je výsledkom niekoľkoročného vývoja a testovania a spája v sebe minimalistickú estetiku so 100% funkčnosťou. 

Patentovaná technológia zavlažovania založená na princípe kapilárneho javu.  S náplňou cca 11 l zabezpeží kvetináč rastline rovnomerné a optimálne zavlažovanie až po dobu 8 týždňov. 

VÝHODY

  • Kvetináče majú nielen unikátny dizajn, ale hlavne dômyselný princíp funkcie, ktorý zaručuje rovnomerný prísun vlahy ku koreňom bez rizika vzniku pliesní.
  • korpus vyrobený z jedného dielu, sú odolné voči nárazu
  • vďaka použitému materiálu dlhá životnosť v interiéri aj exteriéri
  • prirodzená vlaha a substrát bez pliesní a hniloby
  • náplň vody zabezpečuje závlahu až 8 týťdňov

Princíp funkcie

Korpus kvetináča je vyrobený z jedného dielu odolného plastu technológiou rotomoldingu. Medzi stenami sa nachádza rezervoár vody o objeme cca 11l.

Zavlažovanie prebieha úplne prirodzene, cez keramický ihlan v spodnej časti. Súbstrát nie je nikdy mokrý, nehnije ani neplesnivie

Ako postupne klesá hladina vody, plaváčik klesá a štýlový ukazateľ v tvare guličky vystupuje nahor. 

Fotogaléria

O autorovi:

loew-design je štúdio priemyselného dizajnu s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti návrhu a vývoja produktov. Značka AQA FLOW vznikla z potreby sebarealizácie a snahy o zúžitkovanie know-how z oblasti spracovania plastov. Výsledkom tohto procesu sú inovatívne kvetináče, ktoré sú výnimočné nielen svojim tvarom ale aj dômyselným systémom zavlažovania.

auf dem langloos 12, 55270 klein-winternheim, tel.: +49 6136 763905, email@loew-design.de